pracovní příležitosti

 

Připojte se k našemu týmu

Líbí se Vám práce v obchodním provozu? Jste zručná floristka či florista? Umíte bez omrzení ze zákazníků prodávat v pultovém prodeji? Umíte zručně balit dárky, zdobit, nebo aranžovat? Zvládáte práci s klestem, nebo se vyznáte v některém z našich sortimentů? Anebo jste absolvent/ka, který/á má zájem se zapojit do přehledného týmu zavedené firmy? Pak nás oslovte a posilněte náš tým 12ti pracovníků v hlavním pracovním a 2 - 5ti pracovníků ve vedlejším/brigádním pracovním poměru. Máte-li zájem o některé z otevřených pracovních pozic, kontaktujte nás e-mailem na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VAŠE ZPRÁVA BY MĚLA OBSAHOVAT:
zřetelně vaše jméno, příjmení, kontakt na Vás včetně mobilního telefonu profesní životopis s důrazem na dosavadní pracovní zkušenosti, studium/vyučení Vaše zkušenosti, které mají souvislost s námi nabízenou pracovní pozicí a požadavky na ni další informace, které jsou důležité pro Vaši budoucí práci (časová omezení, minimální platové ohodnocení, apod.)

AKTUÁLNÍ OTEVŘENÉ PRACOVNÍ POZICE:
FLORISTA/FLORISTKA (HPP/VPP) - přijmeme květináře/květinářku s praxí s vazbou živých květin v maloobchodním pultovém květinářství, popř. s výučním listem a zájmem se zdokonalit ve své profesi.
PRODEJCE PRO PULTOVÝ PRODEJ sortimentu ZAHRADNICTVÍ (HPP/VPP/brigáda) - přijmeme prodavače/prodavačku se znalostí sortimentu zahradnictví (péče o zahradu, semena, hnojiva, péče o rostliny, apod.), popř. prodavače/ku, který/á je ochoten/na se v rychlosti za využití vlastní píle a volného času seznámit s hlavními oblastmi tohoto sortimentu.

Často kladené otázky (maloobchod):
Jaké jsou u vás směny?
Standardní pacovní doba se odvíjí od otevírací doby maloobchodních provozoven (8 - 18 hod. ve všední dny, so 8 - 12 hod., event. ne 10 -  16hod.). Provoz je členěn na směnu ranní (7:30 hod. příchod, 16:00 hod. konec pracovní doby) a odpolední (10 hod. příchod, 18:30 konec pracovní doby). Víkendy obsazujeme rovnoměrně mezi pracovníky tak, že připadá sobota 2x do měsíce, neděle 1x do měsíce na každého pracovníka. Konkrétní podmínky a možnosti jsou vždy k diskusi.
Jaký je u Vás plat?
Platové ohodnocení je vždy zásadní součástí pohovorů a rádi Vaše představy a naše možnosti a očekávání společně s Vámi zhodnotíme osobně, po zhodnocení Vašich schopností a dovedností, které při vstupním pohovoru prokážete.