Sturon, sazečka cibule:
žlutá, oválný tvar, vhodná k uskladnění.
Cibule Sturon je velká oválného tvaru, středně ostré chuti i aroma. Předností je, že cibule nevybíhají do květu, což je velká výhoda. Cibule Sturon je vhodná k uskladnění, skladovatelná až do jara. Je to středně raná odrůda.
sturon


Snowball, sazečka cibule:
bílá, oválného tvaru, lahůdková, vhodná do salátu.
Snowball je středně veliká, bílá cibule jemné chuti s dostatkem šťávy. Výborná k přímé spotřebě v kuchyni. Odrůda je raná, výsadba na přelomu března dubna, doporučujeme po výsadbě překrýt bílou netkanou textilií. Brzká sklizeň, konec července. Cibule není vhodná na skladování, horší skladovatelnost.
snowball


Csardase, sazečka cibule:
jarní, červená, oválný tvar, velmi dobrá skladovatelnost
Cardase je poloraná, karmínově červená až fialová cibule oválného tvaru. Dužnina je velmi jemná, bílá, pevná, s karmínově červeným probarvením mezi jednotlivými suknicemi, výborné pikantní chuti. Velmi dobře skladovatelná odrůda, výnos a intenzita vybarvenosti je na světové úrovni. Vynikající salátová cibule vhodná především pro konzum v syrovém stavu.
csardaseVšetana, sazečka cibule:

jarní, žlutá, oválný tvar, výborná skladovatelnost.
Všetana je tradiční osvědčená nejpěstovanější poloraná odrůda cibule. Velmi dobře skladovatelná. Cibule je okrově žlutá s tenkým, dobře se zatahujícím krčkem. Bílá až nažloutlá dužnina je pevná, jemně nasládlé chuti. Cibule jsou odolné k mechanickému poškození, ale vyžaduje rychlou sklizeň a úpravu.


vsetana

Štutgartská, sazečka cibule:
jarní, žlutá, kulatá zploštělý tvar, výborná skladovatelnost
Stutgart je světová odrůda s dobrými konzumními hodnotami a výbornou skladovatelností. Cibule je ploše kulovitá, větší, se zlatožlutými až nahnědlými suknicemi. Krček dobře zatahuje. Dužnina je bílá, pevná, poněkud ostřejší chuti. Není vhodná pro pěstování na těžších půdách. Pěstuje se zejména ze sazečky.
stuttgartGolden Gourmet, šalotka (množilka)
Golden Gourmet, cibule šalotka (množilka) je žlutá odrůda s dlouhou trvanlivostí a vysokou úrodou. Má lehce kořeněnou chuť. Cibule i nať jsou vhodné ke konzumaci. Cibule dorůstají velikosti 7 - 15 cm. Odrůda je rezistencí vůči chorobám. Na rozdíl od klasické cibule má jemnější chuť.